Vianoce v škôlke Tlač Email
Napísal užívateľ Miroslava Miklová   
Pondelok, 23 Január 2017 12:21

Začala sa zima a s ňou zavítal vianočný čas. Všetky triedy sa usilovne pripravovali, zdobili triedy, stavali vianočné stromčeky. Spoločne sme netrpezlivo očakávali príchod Mikuláša, ktorý medzi nás prišiel 6.12. Navštívil triedy, deti mu spoločne zaspievali a zarecitovali. Mikuláš skontroloval čísté čižmičky, umyté zuby aj uši. Nezbedníkov postrašil čert a poslušné detičky odmenil anjelik. Nakoniec sa všetky deti dočkali sladkých balíčkov a odfotili sa s Mikulášom, anjelom a čertom. 

Tesne pred Vianocami sme už mali tú správnu vianočnú atmosféru. Šikovné detičky pre rodičov, súrodencov a starých rodičov pripravili vianočné besiedky, na ktorých nechýbali vianočné básne, piesne, tančeky, či krátke zimné divadielka. Nakoniec detičky obdarovali svojich rodičov vyrobenými drobnosťami. Po programe sa deti i rodičia pohostili teplým čajom a deti dostali maškrty. 

 

Notice: Use of undefined constant RIGHTCOLUMN - assumed 'RIGHTCOLUMN' in /www/z/i/u19053/public_html/templates/cervena/index.php on line 61
Notice: Undefined variable: user_a in /www/z/i/u19053/public_html/templates/cervena/index.php on line 64
" />